İbrahim Duraklı; “Beni destekleyen CHP yöneticileri var” – Saray Gazetesi – Saray'da Haberin Tek Adresi
İbrahim Duraklı; “Beni destekleyen CHP yöneticileri var” Reviewed by Momizat on . Ak Parti Saray İlçe Başkanlığı Sultan Restaurant’ta Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarının katıldığı kahvaltı organize etti. Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Ad Ak Parti Saray İlçe Başkanlığı Sultan Restaurant’ta Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarının katıldığı kahvaltı organize etti. Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Ad Rating: 0
You Are Here: Home » Genel » İbrahim Duraklı; “Beni destekleyen CHP yöneticileri var”

İbrahim Duraklı; “Beni destekleyen CHP yöneticileri var”

Ak Parti Saray İlçe Başkanlığı Sultan Restaurant’ta Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarının katıldığı kahvaltı organize etti. Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yel’in katıldığı toplantıda gündemi sarsacak açıklamalarda bulunan Ak Parti Saray Belediye Başkan Adayı İbrahim Duraklı, Adaylığım açıklandıktan sonra DP’li arkadaşlarımdan ve Yönetim Kurulu Üyeleri dahil olmak üzere CHP’lilerden de büyük destek görüyoruz. Saray’ın sorunlarının yalnızca bizimle çözüleceğini herkes içtenlikle ifade ediyor” dedi.
duraklı
Ak Parti’nin Sultan Restaurant’ta düzenlediği kahvaltı programında konuşan Ak Parti Saray Belediye Başkan Adayı İbrahim Duraklı gündemi sarsacak iddialarda bulundu.

“BU SEÇİM SARAY’A HİZMETLERİN BAŞLANGICI OLACAK”
Kahvaltıda açılış konuşması yapan Ak Parti Saray İlçe Başkanı Ecivet Sevim, “Saray’ın, Saray Halkının, Esnafın, sanayicimizin ve çocuklarımızın geleceği için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu süreçte hepinizin desteğini bekliyorum” dedi.
Sevim’in ardından konuşmasına geçmiş seçimleri değerlendirerek başlayan Ak Parti Saray Belediye Başkan Adayı İbrahim Duraklı, “2004 yerel seçimlerinden girdiğimiz Belediye Başkanlığı yarışını 2 oyla kaybettik. Köylerle ve Beldelerle el aldığımızda birinci parti biz çıkmıştık. Aradan 10 yıl geçti. 2004 vatandaşlarımızın gözünde gördüğümüz ışık bizlere seçimi kazanacağımıza inandırmıştı. Diğer partililerin çok güçlü seçim çalışmaları yapmalarına rağmen, biz seçimi kazanmıştık ama bazı yerlerde yapılan yanlışlıklar, bazı sandıklardaki zayıflıklar seçimi kaybetmemize neden olmuştu.  Yaptığımız seçim çalışmaları, halkla diyaloğumuz ve insanların gözlerindeki ışık bu seçimde rüzgârın çok daha güçlü bir şekilde bizden yana estiğini göstermektedir. Bu seçim Saray’da hizmetlerin başlangıcı olacaktır. Güçlü Meclis kadromuz 18 Şubat’ta açıklandığında halkımıza ‘Bu iş burada bitmiş, Ak Parti Saray’da seçimi kazanmış” dedirteceğiz.
“YAĞMUR SUYU KANALLARINI DÖŞEYECEĞİZ”
Konuşmasında devamında Saray’ın eksikleri ve hayata geçirecekleri projeler hakkında bilgi veren Duraklı, “Saray’ın 30-40 yıl önce yapılan bir kanalizasyonu var ve şu anda her yeri çöküyor. Bununla beraber Su Şebekesi’nin yenilenmesinin ihalesi yapıldı İller Bankası tarafından yapıldı. Elektrikler yer altına alınıyor. Bunların yanında yağmur suyu kanallarında hızlıca hazırlanması ve ihale edilmesi gerekiyor.  Bunların yanında Saray’ın en önemli ihtiyacı, olmazsa olmazı Doğalgaz. Kanalizasyon, Su Şebekesi ve Elektrik Hatları yer altına alınırken, mutlaka doğalgaz çalışmaları başlamalıdır. Doğalgaz çalışmaları başlatılamazsa Kanalizasyon ve Su çalışmalarından sonra yapılan yollar tekrar kazılacak hem Saray Halkına hem de Belediyeye büyük zarar verilmiş olacak. Bunun yanında derhal yağmur suyu kanalının da döşenmesi gerekiyor. Büyükyoncalı Beldesi’nde bile yağmur kanalının olmadığı sokak yok. Saray’da yağmur kanalları olmadığı için etkili bir yağmurda insanların evlerine kanalizasyon basıyor. Göreve geldiğimizde bu sorunu hızlıca çözeceğiz.
Duraklı; “Beni destekleyen CHP yöneticileri var”2
“DOĞALGAZI 1 YILDA BİTİRECEĞİZ”
Doğalgaz bütün Saray’ı ilgilendiren çok önemli bir yatırım. Doğalgaz’da çözüm bağlantı bedelini yatırma süresinin uzatılmasıyla olmaz. Bugüne kadar zaten 300 kişi başvuru yapmış, süre 6 ay daha uzatılsa bu sayı 600’e ulaşır. Bu anlayışa Saray doğalgaza kavuşamaz. Doğalgazın Saray’a gelmesi için 2 yol var. Birinci yol Maliye Bakanlığı ile görüşüp gerekli teminatı vermesini sağlamak. İkinci yol ise 8 bin 400 kişinin toplamda ödemesi gereken 2.5 milyonluk parayı kredi kullanarak Saray Belediyesi’nin ödemesidir. Bu konuda Zorlu Enerji Grubu’nun Müdürü ile görüşme yaptım. Kendileri Saray’da doğalgaz çalışmalarını 1 yılda bitireceklerini söyledi. Biz buna hazırız. Saray’da devam eden alt yapı çalışmaları ile birlikte Doğalgaz ve Yağmur Suyu Kanallarını 2015 yılı sonuna kadar bitireceğiz. Ve kuracağımız asfalt şantiyeleri ile yollarımızı kısa sürede sıcak asfaltla kaplayacağız. Bu çalışmalarla Saray’ın 50 yıllık üst yapı ve alt yapı ihtiyacını karşılayacağız” dedi.
“CHP’Lİ YÖNETİCİLERDEN DESTEK GÖRÜYORUZ”
Son olarak Saray’ın Ak Parti’ye güvendiğini söyleyen İbrahim Duraklı, “Halkımızdan bu süreçte muazzam bir destek görüyoruz. Partili arkadaşlarımdan, DP arkadaşlarımdan, Yönetim Kurulu Üyeleri dahil CHP’li Üyelerinden büyük destek görüyoruz. Saray’ın sorunlarının yalnızca bizimle çözüleceğini herkes içtenlikle ifade ediyor” dedi.
“ACİZ BİR BELEDİYE İLE KARŞI KARŞIYAYIZ”
Kahvaltıda son konuşmayı yapan Ak Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yel, seçim çalışmlarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek, “ 100 gündür Tekirdağ kazan ben kepçe dolaşıyorum. 100 gün boyunca ulaşılması gereken kim varsa hepsine ulaşmaya çalıştık. Sahada gördüklerim 30 Martta Ak Parti Belediyeciliğin 11 ilçemizle birlikte Büyükşehir Belediyesi’ni kazanacağını gösteriyor.  5 dönemdir CHP’nin yerel iktidarı var. Böylesine güzel bir coğrafya olmasına rağmen hizmet alanında Saray’ın büyük sıkıntıları var. Daha önce çalışmış olduğum İl Özel İdaresi aracılığıyla Saray’a dışarıdan destek vermeye çalıştık. Sağlamış olduğumuz destekle Saray’a kapalı spor salonu kazandırdık ama bu salona belediyenin bir desteği olmadı. Halkımızın en temel ihtiyaçlarından biri olan sportif ihtiyaçları karşılamaktan aciz bir belediye ile karşı karşıyayız. Saray’da nereye elinizi atarsanız atın doğru düzgün bir çalışma yok. Ama söylemde çağdaş belediye. Çağdaş olmak iş yapmamak, sadece masa başında oturmak mıdır? Birileri bizi bugüne kadar hep aldattı. Ama artık hizmet erlerini bekleyen Tekirdağlılar ve Saraylılar uyandı. Bu seçimde galip gelirsek Nisan ayı meclisimizde oturup stratejik planlarımızı hazırlayacağız” dedi.
“SARAY HALKI ÇEKTİĞİ IZDIRAPTAN KURTULMALIDIR”
Konuşmasının devamında Tekirdağ ve Saray için hazırladıkları projeler hakkında bilgi veren Mustafa Yel, “Bu seçimler Türkiye’nin, Tekirdağ ve Saray’ın kaderinin belirleneceği seçimlerdir. Saray halkı 5 dönemdir çektiği ızdıraptan bu seçimlerle birlikte kurtulmalıdır. Sizlere hizmetkâr olmak için çıktığımız bu yolda hepinizin desteğini bekliyoruz” dedi.
SANAYİ SİTESİ’NDE SAHA ÇALIŞMASI YAPTILAR
Ak Parti’nin kahvaltısı basın mensupları ve STK Temsilcilerin dile getirdiği sorula verilen cevaplar ile sona erdi. Kahvaltı sonrası Ak Parti Belediye Başkan Adayları Mustafa Yel ve İbrahim Duraklı küçük sanayi sitesi’ne giderek saha çalışması yaptılar.

1274 defa okundu

Yorumlar (5)

 • selami

  SAYIN DURAKLI SİZ ÖNCE KENDİ İÇİNİZDEN DESTEK ALIN .SİZİ HİÇBİR GERÇEK CHP Lİ DESTEKLEMEZ.HİÇ BİR CHP Lİ CUMHURİYET KAZANIMLARINI KENDİ KİŞİSEL HIRSLARINA FEDA ETMEZ.EDİYORSA ZATEN CHP Lİ DEĞİLDİR,ALIN SİZİN OLSUN TEPE TEPE KULLANIN.

  Cevapla
 • Burçin

  Sizin gibi hırsızları kimse desteklemez ibrahim duraklı

  Cevapla
 • ali

  Ayakkabı
  Kutusu
  Partisi’ne, yalancılara, dolandırıcılara, hırsızlara Saray’dan oy yok!!!

  Cevapla
 • Ozgur

  Bu durum CHP ilçe örgütü tarafından derhal incelemeye alınmalıdır. Eğer böyle biri var ise derhal ortaya çıkarılmalı ve parti ile ilişiği kesilmelidir.Yok bu basit bir kulis oyunu ve komplo kurma çabası ise derhal bir basın açıklaması ile gerçek kişilikler halka tekrar hatırlatılmalıdır.

  Cevapla
 • Trakyalı

  Abe İbraam sen önce kendi partililerim bana oy verecek mi onun cevabını ara.Eski AK Partililer partiye ateş püskürüyor.Hepsi de Nazmi Hocanın yanındayız diyor.Dürüst adamlar ki senin gibi birinin yanında yer almayacaklar.SENİ ANCA ÇELLER DESTEKLER BE ANAM….

  Cevapla

Yorum Yaz

Scroll to top